Sevgili Popzingo ailesi merhaba. Bir şekilde yollarımız kesişti. Dilerim hepimiz için güzel bir yolculuk olur.

Tamamını dikkatli okumamı istediğiniz maddelerinizi inceledim. Ve cevaben sizlere en başta benim söyleyeceklerim şudur. Çok küçük yaşlarımdan beri,yazarak kendimi ifade edebilmek,benim için en huzur veren yol olmuştur. Varlığımın sesi, kimi zaman şiir, kimi zaman öykü, kimi zaman da çala kalem duyguların kelimelere dönüşmüş hali oldu.

Hep düşünürüm, bir gün aniden ölüversem ,arkamdan çocuklarım, oraya buraya sıkıştırılmış, kaybolmasın diye dolap diplerine sakladığım notlarıma, defterlerime ulaşacaklar.Oturup bir yerde,ellerinde benim ruhumu tutup, yazdıklarımı okurlarken, yüzlerinde ki ifadeyi görebilmek mümkün oluyormudur acaba!

Eğer öldükten sonra bu sahneyi seyredebilseydim, az çok onları nasıl bir yolculuğa çıkarabileceğimi tahmin edebiliyorum. Biraz tebessüm, biraz gözyaşı, biraz keşke, biraz iyiki. Yani ortaya bir karışık koymuş olacağım.

Yabancı dile çeviri yapamasamda, az buçuk ingilizcem beni idare ediyor. Yazarlık konusuna gelince, hiçbir idaam yok. Şu an sizlere yazdığım gibi,o an ki hislerim ve düşüncelerimdir. Çünkü nereden,nasıl geldiğini tam kestiremedim bir güç konuyu seçiyor ve yazmaya yönlendiriyor beni. Onun için ben makale tadında,bilimsel veya herhangi bir idolojiyi savunur yazılar yazamam. Ben,ben gibi ve insan gerçekliğinin doğasında her ne varsa, onlara dokunarak yazmayı seviyorum. Kırmadan,dökmeden!Sevgi ve saygılarımla.

 

9
like
5
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
17 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
15 Yorum yazarları
İlkay BozkuşReha Karakayayellowredcan aydınAli Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Çalı Kuşu
Yazar

Gelmeden ününüz hakkında kısa bir bilgi sahibi olmuş ve de yapmış olduğunuz her biri birbirinden değerli ve güzel sanat eserlerinizden bir kaçını görmüş olduk. Gerçekten ciddi uğraş gerektiren bir sanatın sanatçısı sizi burada görmek çok mutlu edici. Tekrardan hoş geldiniz. Hem yüreğinizin samimiyeti yazılarınızı hem de yüreğinizin emeği eserlerinizi ilgiyle takip edeceğiz. Yüreğinize sağlık efendim.

Mustafa
Üye

hoşgeldiniz hayırlı olsun inşallah

Aycan
Yazar

Zaman bulabilirseniz sanat eserlerinizin hikayelerini duymak isteriz ara ara. Ailemize çok güzel ve kendinize özgü yepyeni renkler katacağınızı düşünüyorum. Aramıza hoş geldiniz 🙂

mehmetcan
Üye

Aramıza hoş geldiniz Yeşim hanım.

Ayse Teyze
Yönetici

Canim yapmis oldugun harika cam tablolarini gordum, bizlerle her hafta bir tablonun hikayesini nasil yaptigini, ne anlattigini veya ne anlamak istedigini bizlerle paylasirsan cok merak ettigim eserlerin var. Sabirsizlikla bekliyorum. onlari nasil yaptigini, neler yasadigini yani her tablonun hayat hikayesinide bizlerle paylasirsan cok mutlu oluruz. Merakla bekliyorum…