Sevgili Popzingiller,

Sayfamızın ilk açıldığı zaman ki gayesi kültürlenmek,  küitürlendirdikçede kazanmak, kazandıkça da paylaşmak.

Okuma ve yazma isteğini daha çok gençler arasında yaygın hale getirerek yaptıkları araştırmalar, çeviriler, öyküler ve hikayeleri daha geniş bir topluluk ile paylaşarak, hepimiz gibi paylaşımcı bir anlam ışığında daha çok kesime ulaşması ve bu arada da kazanarak hediye alması idi.

Şu ana kadar bunu başarılı ve doğru yolda yaptığımızı, Popzingil ailesini 4000 kişinin üstüne çıkarmayı başardığımızı düşünüyoruz. Daha geniş kitlelere ulaşmak için hala büyük gayret içersindeyiz, hergün daha çok büyüyoruz ve emin olun daha da büyüyeceğiz. Ancak forum kısmı şimdiye kadar yaşadığımız tercübelere göre hem sayfamızın işleyişinde çeşitli zorluklar çıkartmakta, hemde biraz daha sosyal günlük hayattaki okuma isteğini körelterek, kısa konu veya kısa yazıların çoğalmasını sağlıyor düşüncesindeyiz. Ayrıca çokta fazla talep görmemesi, Forum kısmının daha çok Zpara kazanma bölümü olarak kullanıldığını ve bununda çok doğru yapılmadığını, bu arada ne kadar çok geliştirmek için çaba harcasakta günümüzün sosyal ağları (Diğer instegram, facebook, twitter gibi), bu kadar çok yaygın ve kullanımı aktifken bu konuda başarı sağlayamacağımızı anladığımız için daha çok okuma ve yazma odaklı olarak sayfamızı geliştirmeye kadar verdik.

Bu yüzden artık forumda yazmak, konu açmak yada açılan konuya yorum yazmak bir zpara kazancı sağlamayacaktır.

Daha çok okuğunuz yazılar (bu ayki okuma kampanyası gibi), yaptığınız yorumlar ve günler içinde bulacağımız diğer alternatifler ile kapışmalar veya soru/cevaplar ile fanzin formatında geliştirmek hedeflenmektedir.

Anlayışınız, birlik ve her zaman bizlerle birlikte gelişmeye ve yeniliğe açık olduğunuzu bildiğimiz için bu konuda da bize destek vereceğinizi biliyoruz.

İyiki varsınız ve iyiki bizlerle birliktesiniz..

Saygı ve sevgi çercevesinde yapacağınız yorum ve görüşlerinize her zaman açığız.

Ayşe Teyze- Popzingo USA Ofis

54
like
11
love
2
haha
2
wow
1
sad
3
angry
63 Yorum konuları
21 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
57 Yorum yazarları
Hasan Ertokemirhan clkEMRAH SOYLUSümeyye ArslanOlupapatya Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mustafa
Üye

Forum bölümünün bence geliştirilip bir şeyler yapılması taraftarıyım. İnsanları sadece fanzin okumaya zorlamak yada onlara yorum yazmaya zorlamak bu seferde fanzin bölümünde çok gereksiz ve saçma yorumlarla dolmasına neden olacaktır. Forum bölümünde yine zampara dağıtılmalı ama miktarı azaltılabilir belki. Sadece insanları fanzin bölümüne zorlamak yorum yaptırmak yazar olamayan bir çok kişi için kötü yazarları zengin etmek acısından iyi olur. Burada da bir dengesizlik oluşabilir.

Hüseyin Çetin
Üye

Bu uygulama bizi üzdü özellikle beni daha çok üzdü çünkü forumda dolaşmak daha alternatif konular sunuyordu bizlere ayrıca forumun geliştirilmesi gerektiği kanaatindeyim efendim saygılar

Uğur kaya
Üye

Örnek yazı hazirliyorum

Ayşe
Üye

Amacını aşmış demek ki.

Çalı Kuşu
Yazar

Forum olmasa bile yine de üyelerin vakit geçirebilecekleri alternatif bir alan düşünülmeli kanaatimce. Canlı ve herkesin anında erişebileceği bir bölüm. Yine de en iyi kararın hangisi olduğunu siz bilirsiniz efendim. Karara saygı duyanlar safında olacağım; ancak üyeler için vakit geçirebilecekleri alternatif bir alan olması gereklidir düşüncesiyle. Saygılar:)