Ey kimseye boyun eğmeyen kader! Ey yaşadıklarım ve yaşayacaklarım, duyun sesimi! Ne size isyan edeceğim ne de boynumu büküp hüzünle sizi izleyeceğim. Bana verdiğiniz güzelliklerin haddi hesabı yok ama aldıklarınıza da ‘Eyvallah’ diyecek değilim. Savaşacağım! Önüme ne pislik çıkartırsanız çıkartın sizinle savaşacağım!

Ey kayıplarım! Ey yitiklerim! Kaybolduğum şu karanlık sularda unuttuklarım! Bir şansım daha olsaydı sizi kucaklamak isterdim. Yaşadıklarım ve yaşattıklarımla size çok eziyet ettim biliyorum. Şu yalnızlığımın suçunu kendimde görüyorum. Kendime söylediğim yalanlarla ancak kendimi bile avutamıyorum. Kaderin oyunu mudur nedir? Bu bomboş kalbimle oturup yanmaktan başka bir şey yapamıyorum. Güçsüzüm. Bocalamaktan öteye gidemiyorum. Şu feleğin çarkında ezilmiş zayıf vücudumla verdiğim şu son savaşı sizin için veriyorum.

Ey hayatımın küskün, güzel gözlü melekleri sizi arıyorum! Hayatımın ışığını kendim söndürdüm biliyorum. Beni kan revan bırakan şu Bi’baht-ı kaderimden kurtaracak mısınız beni? Belki bir kabul ederseniz eminim, eminim bırakmayacağım o pir-ü pak ellerinizi! Fakat bilirim ki siz de bu karanlıkta bırakırsanız beni ben ancak yok olur giderim.

11
like
2
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
9 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
10 Yorum yazarları
MaydoganyellowredCananbestesizbusragullu Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
bestesiz
Üye

Fantastic

Karasu
Üye

güzel yazmışsın. Acaba ben de bir kaç yazımı göndersem diye düşünmedim değil.

crstan7
Üye

Eline sağlık

Çalı Kuşu
Yazar

Yüreğinize sağlık efendim.

onur.tskn
Üye
onur.tskn

Altında hikayesi yatan bir mektup gibi…