Gün içinde kaç defa yumruğunuzu sıktığınızı hiç düşündünüz mü? Belki sinirlenince, belki bir şey anlatırken belki de sadece yürürken bile yumruklarımızı sıkıp duruyoruz.

Yumruk sıkma biçimimizse kişiliğimiz hakkında bizimle ilgili birçok detayı ele veriyor. İşte uzmanlara göre yumruk sıkma biçimlerimiz ve hakkımızda anlattıkları…

Fedakarsınız

Sizden yardım istendiğinde yardım etmek için elinizden geleni yaparsınız. Fazlasıyla enerjik ve biraz sabırsızsınızdır. Aynı zamanda çoğu insan sizin ne sıklıkta sinirli olduğunuzu, ne kadar yardıma ve korumaya ihtiyacınız olduğunu anlamaz. Sizin nezaketinizden yararlanan insanlara sık sık maruz kalırsınız.

Yaratıcısınız

İnsanlara sempatik ve çekici gelen birisiniz. Arkadaşlarınız sizi samimiyetinizden ve keskin zekanızdan dolayı severler. Kendine güvenli, özsaygısı güçlü birisiniz. Gayretli ve dakik oluşunuz arkadaşlarınız arasında bağ kurmanızı, sizi iyi bir lider olarak görmelerini sağlar.

Cezbedicisiniz

Esprili ve konuşkan birisiniz ama biraz utangaç olduğunuzdan bu özelliklerinizi tam olarak yansıtamazsınız. Bu nedenle pek çok kişi sizi suskun ve iletişim kurmaya kapalı biri olarak düşünür. Düşünceli ve titiz oluşunuz, bazen kendinizden aşırı derecede ödün vermenize yol açar. Size yakın olan insanlar kendilerini çok rahat hissederler. Tek yapmanız gereken biraz daha esnek ve arkadaş canlısı olmak, böylece size yaklaşmaktan korkan insanlar sizinle iletişim kurmak için hemen harekete geçebilirler.

3
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
8 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
8 Yorum yazarları
Bir Başak KadınımustafaEmrahNuveyra Akhayrunnisadenizoglu Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Emrah

Yumruğunu masaya vurcaksın diyolar demek ki burdan geliyor.

Bir Başak Kadını
Üye

Burada görsel bir eksiklik var gibi…

mustafa

En son olan benim herhalde yumruğumdan neler çıkarıyorlarmış maşallah.

Asayra Neyran
Üye

Oldukça iyi.

Çalı Kuşu
Yazar

Ey yumruk sen nelere kadirsin.